Glen Rothe

Glen Rothe

SR. DIRECTOR FIELD SALES, EASTERN US

grothe@ncl.com
Jason Krimmel

Jason Krimmel

DIRECTOR FIELD SALES, WESTERN US

jkrimmel@ncl.com
יקבע בהמשך

יקבע בהמשך

Contact sales@ncl.com for business development assistance.

אלבמה

CENTRAL/NORTHERN

גאורגיה

צפון קרוליינה

דרום קרוליינה

טנסי

וירג'יניה

פלורידה

JACKSONVILLE

Charles (Chaz) Dunwoody

Charles (Chaz) Dunwoody

ctdunwoody@ncl.com

אלסקה

איידהו

מונטנה

אורגון

וושינגטון

Monique Adams

Monique Adams

madams@ncl.com

קליפורניה

NORTHERN

הוואי

נבדה

(RENO)

יקבע בהמשך

יקבע בהמשך

Contact sales@ncl.com for business development assistance.

קליפורניה

דרום

Kathy Hogan

Kathy Hogan

khogan@ncl.com

קונטיקט

מסצ'וסטס

דרום

מזרח

רוד איילנד

Mary Sue Jurkowski

Mary Sue Jurkowski

msuejurkowski@ncl.com

פלורידה

SOUTH (MONROE, DADE, BROWARD, W. PALM BEACH)

Stephen Hunter

Stephen Hunter

shunter@ncl.com

פלורידה

SW, CENTRAL NORTHERN (EXCL. JACKSONVILLE)

יקבע בהמשך

יקבע בהמשך

Contact sales@ncl.com for business development assistance.

אילינוי

ויסקונסין

Kathy Hall

Kathy Hall

khall@ncl.com

מיין

מסצ'וסטס

NORTHERN, WESTERN

ניו המפשייר

ניו יורק

UPSTATE, CENTRAL, WESTERN

ורמונט

יקבע בהמשך

ניו ג'רזי

ניו יורק

HUDSON VALLEY

Mary Jo Cutaia

Mary Jo Cutaia

mcutaia@ncl.com

קנדה

SOUTHWESTERN

אונטריו

No photo

Ramon Jacinto

rjacinto@ncl.com

קנדה

מערב

Sabrina Greca

Sabrina Greca

sgreca@ncl.com

CANADA-QUEBEC

אונטריו

מזרח

Natasha Gonzalez

Natasha Gonzalez

ngonzalez@ncl.com

קנטקי

מישיגן

ניו יורק

מערב

אוהיו

פנסילבניה

מערב

Lucy Rivera

Lucy Rivera

lurivera@ncl.com

פנסילבניה

מזרח

מרילנד

דלאוור

WASHINGTON D.C.

Roz Young

Roz Young

ryoung@ncl.com

אריזונה

קולורדו

נברסקה

ניו מקסיקו

יוטה

Yenedi Perez

Yenedi Perez

yenperez@ncl.com

לואיזיאנה

NEW ORLEANS METRO

מיסיסיפי

אלבמה

COASTAL

פלורידה

PANHANDLE

ORLANDO METRO

יקבע בהמשך

יקבע בהמשך

Contact sales@ncl.com for business development assistance.

ניו יורק

MANHATTAN

LONG ISLAND

BROOKLYN

QUEENS

THE BRONX

יקבע בהמשך

יקבע בהמשך

ארקנסו

קנזס

מיזורי

אוקלהומה

טקסס

חזרה למעלה